NASZ ZESPÓŁ

Nasz #team
Jesteśmy dla Was

Nasz zespół to ludzie pełni przede wszystkim pasji i miłości do swojej pracy. Do każdego naszego Pacjenta podchodzą indywidualnie i w pełni profesjonalnie. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą kadrą.

Julia Kwiecińska

Psycholog

Od 4 lat pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym, a od ponad roku także w wieku wczesnoszkolnym. Certyfikowany Trener Umiejętności Społecznych. Z miłości do zabawy – Trener LEGO®TUS. Z pasji do łączenia ciała z umysłem – Instruktorka Jogi dla dzieci.

Współpracuje z placówkami przedszkolnymi, gdzie prowadzi grupowe zajęcia ogólnorozwojowe rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne i terapie psychologiczne dla dzieci z trudnościami wynikającymi z dysharmonii rozwojowej. Wspiera rodziców podopiecznych oraz kadrę nauczycielską.
Certyfikowany Edukator Rodzicielskiej Pozytywnej Dyscypliny oraz Nauczycielski Okresu Wczesnego Dzieciństwa.

Izabela Przygoda

Fizjoterapeuta

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentem Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Zajmuję się diagnozą oraz terapią Integracji Sensorycznej, terapią wad postawy oraz wykonuję terapię NeuroTaktylną. Pracuję również z dziećmi z trudnościami w regulacji emocji, trudnościami z koncentracją uwagi, wysokim poziomem pobudzenia, onanizmem. Pracuję z pacjentami od około 3 roku życia, dlatego terapię prowadzę w formie zabawy, aby dzieci brały w niej aktywny udział oraz czuły się swobodnie. W swojej pracy przywiązuję dużą uwagę do diagnostyki i wywiadu oraz holistycznie podchodzę do problemów pacjenta. Podczas terapii słucham, poszukuję, wnikam i analizuję. Łączę wiele technik i metod terapeutycznych, by jak najskuteczniej i kompleksowo pomagać swoim pacjentom. Współpracuję i na bieżąco konsultuję się z innymi terapeutami, by jak najlepiej zadbać o przebieg terapii. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji, a ich uśmiechy i radość jest dla mnie bezcenna. Główne kursy: -Diagnoza i Terapia Integracji Sensorycznej I i II stopień -Zaburzenia Integracji Sensorycznej u małych dzieci -Terapia Neurotaktylna -Trójpłaszczyznowa terapia stóp -Mobilizacje tkanek miękkich i plastrowanie dynamiczne w pediatrii -Skoliozy oraz wady postawy u dzieci -PNF podstawowy -Kinesiotaping KT1/KT2, -Instruktor gimnastyki korekcyjnej

Agnieszka Miriuk

Pedagog

Mam na imię Agnieszka. Jestem pedagogiem, doradca zawodowym, terapeuta Treningu Umiejętności Społecznych. W swojej pracy korzystam z pozytywnych wzmocnień oraz bazuje na mocnych stronach klienta.

Zapraszam do współpracy osoby, które chciałyby wytrenować umiejętności społeczne niezbędne w codziennym funkcjonowaniu. Udzielam również pomocy przy planowaniu ścieżki edukacyjnej i zawodowej.

Anna Konefał

Terapeuta przetwarzania słuchowego

Jestem absolwentką Policealnej Szkoły Audiologicznej w Kajetanach. Mam 14 letnie doświadczenie w prowadzeniu badań słuchu u dzieci, młodzież oraz dorosłych. Od 5 lat jestem terapeutą IAS metody Johansena. 

Johansen poprawia przetwarzanie słuchowe, zdolność utrzymania koncentracji i uwagi, czytanie, rozumienie mowy, artykulację, komunikację, samoocenę, utrzymanie równowagi, koordynację ruchową i motoryke, harmonizuje napięcie mięśniowe wpływając na postawę ciała 

Anna Wasilewska

Logopeda/Neurologopeda

Jestem absolwentką dwóch kierunków na wydziale Nauk Pedagogicznych na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie gdzie ukończyłam 3-letnie, stacjonarne studia licencjackie na kierunku pedagogika, ze specjalnością wychowanie przedszkolne oraz terapia pedagogiczna; a także, równolegle 3-letnie studia licencjackie, również w trybie dziennym, na kierunku pedagogika specjalna, ze specjalnością logopedia oraz surdopedagogika.  Następnie, po ukończeniu studiów II stopnia, na tej samej uczelni, otrzymałam tytuł magistra logopedii.

Aby poszerzyć swój warsztat zawodowy, w 2017 r. ukończyłam także studia podyplomowe na kierunku neurologopedia na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. 

Potrzebną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną zdobywałam dodatkowo na kursach zawodowych oraz praktykach.

Doświadczenie zawodowe nabyłam podczas prowadzenia terapii indywidualnych z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym, a także pracy w przedszkolu terapeutycznym z dziećmi z wyzwaniami rozwojowymi – głównie w spektrum autyzmu, z niepełnosprawnością intelektualną oraz zespołami genetycznymi. Chętnie pracuję również z młodszymi dziećmi stymulując prawidłowy rozwój funkcji w obrębie twarzy i jamy ustnej.

W swojej pracy kieruję się indywidualnym podejściem do pacjenta. Terapia poprzedzona jest zawsze szczegółowym wywiadem, a metody i formy pracy dostosowane do potrzeb, ale i możliwości dziecka. 

Aleksandra Urman

Psycholog/Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Ukończyłam Psychologię kliniczną dziecka i rodziny na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem w trakcie trzeciego roku szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie integracyjnym w Szkole Psychoterapii Dialog atestowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Ukończyłam liczne szkolenia m.in. Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach I stopień, Organizator: Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. 100-godzinny staż kliniczny, organizator: NZOZ PsychoMedic. 120-godzinny staż w Ośrodku Terapeutycznym dla Dzieci, udział w praktykach z zakresu psychoterapii rodzin. Seksualność osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz spektrum autyzmu, organizator: dr. Izabela Fornalik. Podstawowe zagadnienia terapii i edukacji dzieci z autyzmem, organizator: Fundacja Synapsis. Szkolenie wprowadzające do ADOS-2. W trakcie: Szkolenie Metodą Kids’ Skills- Dam radę!, organizator: Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Regularnie pogłębiam wiedzę i umiejętności psychoterapeutyczne uczestnicząc w warsztatach i webinarach.

Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

 

Od początku moja droga zawodowa skupiała się na pracy z dziećmi. Przygodę w pracy z najmłodszymi rozpoczęłam pracując jako psycholożka w przedszkolu, gdzie miałam możliwość obserwowania dzieci na poszczególnych etapach rozwoju. Obecnie zajmuje się terapią dzieci, które doświadczają trudnych emocji, niskiego poczucia własnej wartości, a także braku motywacji. Pracuję z dziećmi w spektrum autyzmu prowadząc terapię indywidualną oraz treningi umiejętności społecznych.

 

Anna Wawrzeńczak

Fizjoterapeuta

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentką Wydziału Fizjoterapii na Akademii
Wychowania Fizycznego w Warszawie.
Jestem m.in. certyfikowaną terapeutką NDT- Bobath z ponad 15 letnim
doświadczeniem.
W trakcie mojej kariery miałam przyjemność pracować m.in. w Szpitalu
Dziecięcym im. Marii Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym oraz w Centrum
Zdrowia Dziecka gdzie zdobywałam cenne doświadczenie oraz doskonaliłam
swoje umiejętności.
Priorytetem jest dla mnie szeroko pojęta rehabilitacja, która uwzględnia bardzo
indywidualne podejście do dzieci z różnymi deficytami rozwojowymi. Na co
dzień staram się łączyć znane mi metody, aby jak najlepiej dostosować je do
potrzeb pacjentów. Stawiam na ciągłe dokształcanie się i zdobywanie
doświadczenia, aby moja praca niosła najlepszą pomoc moim małym pacjentom
oraz ich rodzicom. Największą nagrodą za wykonaną przez mnie pracę jest ich
radość rodziców z postępów czynionych przez ich dzieci.
Ukończone kursy:
NDT-Bobath; MAES therapy; trójpłaszczyznowa manualna
terapia stóp; osteopatia w pediatrii i neonatologii; PNF; plastrowanie
dynamiczne kinesiology taping; analiza i terapia dziecka zagrożonego.
Potrzebujecie pomocy?
Jesteście w dobrym miejscu.
Umów wizytę przez formularz lub telefonicznie: