NASZ ZESPÓŁ

Nasz #team
Jesteśmy dla Was

Nasz zespół to ludzie pełni przede wszystkim pasji i miłości do swojej pracy. Do każdego naszego Pacjenta podchodzą indywidualnie i w pełni profesjonalnie. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą kadrą.

Julia Kwiecińska

Psycholog

Od 4 lat pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym, a od ponad roku także w wieku wczesnoszkolnym. Certyfikowany Trener Umiejętności Społecznych. Z miłości do zabawy – Trener LEGO®TUS. Z pasji do łączenia ciała z umysłem – Instruktorka Jogi dla dzieci.

Współpracuje z placówkami przedszkolnymi, gdzie prowadzi grupowe zajęcia ogólnorozwojowe rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne i terapie psychologiczne dla dzieci z trudnościami wynikającymi z dysharmonii rozwojowej. Wspiera rodziców podopiecznych oraz kadrę nauczycielską.
Certyfikowany Edukator Rodzicielskiej Pozytywnej Dyscypliny oraz Nauczycielski Okresu Wczesnego Dzieciństwa.

Izabela Przygoda

Fizjoterapeuta

Jestem magistrem fizjoterapii, absolwentem Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Zajmuję się diagnozą oraz terapią Integracji Sensorycznej, terapią wad postawy oraz wykonuję terapię NeuroTaktylną. Pracuję również z dziećmi z trudnościami w regulacji emocji, trudnościami z koncentracją uwagi, wysokim poziomem pobudzenia, onanizmem. Pracuję z pacjentami od około 3 roku życia, dlatego terapię prowadzę w formie zabawy, aby dzieci brały w niej aktywny udział oraz czuły się swobodnie. W swojej pracy przywiązuję dużą uwagę do diagnostyki i wywiadu oraz holistycznie podchodzę do problemów pacjenta. Podczas terapii słucham, poszukuję, wnikam i analizuję. Łączę wiele technik i metod terapeutycznych, by jak najskuteczniej i kompleksowo pomagać swoim pacjentom. Współpracuję i na bieżąco konsultuję się z innymi terapeutami, by jak najlepiej zadbać o przebieg terapii. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji, a ich uśmiechy i radość jest dla mnie bezcenna. Główne kursy: -Diagnoza i Terapia Integracji Sensorycznej I i II stopień -Zaburzenia Integracji Sensorycznej u małych dzieci -Terapia Neurotaktylna -Trójpłaszczyznowa terapia stóp -Mobilizacje tkanek miękkich i plastrowanie dynamiczne w pediatrii -Skoliozy oraz wady postawy u dzieci -PNF podstawowy -Kinesiotaping KT1/KT2, -Instruktor gimnastyki korekcyjnej

Agnieszka Miriuk

Pedagog

Mam na imię Agnieszka. Jestem pedagogiem, doradca zawodowym, terapeuta Treningu Umiejętności Społecznych. W swojej pracy korzystam z pozytywnych wzmocnień oraz bazuje na mocnych stronach klienta.

Zapraszam do współpracy osoby, które chciałyby wytrenować umiejętności społeczne niezbędne w codziennym funkcjonowaniu. Udzielam również pomocy przy planowaniu ścieżki edukacyjnej i zawodowej.

Magdalena Mazurkiewicz

Logopeda

Mam na imię Magda, jestem logopedą i Terapeutą Ręki. Interesuję się muzyką i często wplatam jej elementy w terapię. Każde zajęcia są indywidualnie dostosowywane do pacjenta, jego potrzeb i zainteresowań.

Potrzebujecie pomocy?
Jesteście w dobrym miejscu.
Umów wizytę przez formularz lub telefonicznie: